Çalışma Şeklimiz ve İşimiz

expertiz hizmeti

Ücretsiz experttiz hizmeti
Her taşıma ve depolama hizmetimiz expertiz hizmetimizle başlar.

Gedizler nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet verebilmek ve daha uygun bir fiyatlandırma için karşılıklı güven oluşması amacıyla evinizin eşyalarını yerinde görerek taşıma ve depolama için gerekli ekipman ve malzeme temini için ön hazırlık aşamasıdır.

Expertiz hizmetinde anlaşılması halinde sözleşme imzalanır ve taşıma günü e saatine karar verilir.

Eşya Ambalajlama
İstanbul içi ev depolama hizmetimiz eşyanın ambalajlanmasıyla başlar. Eşyanın ambalajlanması eşyanın türüne göre değişiklik gösterir. ambalajlamamız aşağıdaki gibidir

Koltuk Takımları: Koltuklar ilk önce hertürlü kirlenmeye karşı streçle kaplanır ve daha sonra taşınma esnasında hasar veya çiziklere karşı kalın naylon patpat yada kağıt ptpatla tamamen kapatılır ve iple sarılır.

Mobilyalar: Tüm mobilyalar demonte edilir ve cam kapaklar özel olarak sarılır ve tüm parçalar kalın patpatla sarılarak ambalajlanır. demonte olmayan mobilyalar ise tek parça halinde patpatla sarılarak ambalajlanır.

Kırılacak eşyalar: Kıılacak eşyalar özel olarak hazırlanmış kırılıp bükülmeyen kimyasal madde kolilerine kağıtla sarılarak istif edilir ve kolilenir .

Yataklar: Yataklar özenle streçlenir ve bir kat patpatla sarılır.

Gardrop: Özenle demonte edilir ve tüm parçalar patpatla sarılarak ambalajlanır. Kırılabilir kapaklar kalın kağıt patpatla sarılır.

Beyaz eşya: eyaz aşyalarınız bağlantıları sökülerek kalın patpatla sarılır(elektrikli fırın, çamaşır makinesi,buzdolaı,bulaşık makinesi gibi). Ve iple bağlanarak ambalajlanır.

LCD televizyon: Önce karton koliyle kaplanır ve patpatla iki kat kaplanır.

depolama
ofis nakliyesi

Ev Eşyası Taşıma.

Gerekli hazırlıklar ve ambalajlama işlemi yapıldıktan sonra eşyadikkatli ve özenli bir şekilde araca taşınır. Tüm personelimiz deneyimli ve tecrübeli olduğundan dolayı eşyanız taşınırken maximum hasasiyet gösterilir. Aynı hassasiyet eşyanın araç içine yertleştirilmesi ve araçtan indirilmesi esnasında da gösterilir. Eşya hiçbir zaman ambalajsız taşınmaz.

Extra Dikkat ve Özen!
Eşyanız taşınırkenherhangi bir hasar ve lekelenme oluşmaması için extra dikkat ve özen gösterilir.

Gerek ambalajlama gerekse taşıma esnasında eşyanın herhangi bir zarar görmemesi için tecrüeli ve deneyimli elemanlarımız tarafından azami ölçüde dikkat ve özen gösterilir. Gedizler nakliyat olarak ev taşıma müşterilerimizin çoğu tavsiye yoluyla bize ulaşmaktadır. Bundan dolayı Gedizler Nakliyat olarak tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak durumundayız.

EXTRA ÖZENLİ İŞ
evden eve nakliyat pendik evden eve nakliyat kartal evden eve nakliyat